Zajmujemy się kompleksowym pozyskaniem środków na inwestycje w odnawialne źródła energii głównie fotowoltaikę. Stale monitorujemy stan aktualnych naborów w całej Polsce z programów unijnych oraz ze środków krajowych NFOŚIGW

Obecnie można skorzystać z wielu źródeł finansowania inwestycji. Wiele banków wprowadziło specjalne pożyczki dla instalacji OZE. Współpracujemy z nimi i pośredniczymy w ich uzyskaniu.

Najatrakcyjniejszym produktem na rynku jest obecnie program „Czyste powietrze” realizowany od 19 września 2018 przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska www.nfosigw.gov.pl/czyste-powietrze/. W ramach tego programu można otrzymać dotację na wymianę pieców węglowych na ekologiczne, na zainstalowanie pompy ciepła i inne instalacje OZE.

Na instalacje fotowoltaiczne można uzyskać kredyt na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oprocentowanie kredytu to tylko 2,41 % i sfinansowane może być 100% kosztów zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej.  

Do każdego projektu podchodzimy indywidualne. Szczegółowo analizujemy  potrzeby Klienta i wyszukujemy do nich odpowiedniej linii finansowania. Następnie prowadzimy proces aplikacyjny:  pomagamy w sporządzeniu wniosku o dotację, wyjaśniamy ewentualne zapytania instytucji i monitorujemy na bieżąco przebieg aplikacji.

W ramach kompleksowej obsługi inwestycji realizujemy opracowany biznesplan. Za uzyskane środki finansowe budujemy planowaną instalację odnawialnych źródeł energii.